CHAWTON HOUSE 19/01/20 Results

Overall

Club Men Women Points Position
Overall        
Basingstoke & Mid Hants AC 1 1 2 1
Haslemere Border AC 2 5 7 2
Liss Runners 4 3 7 2
Farnham Triathlon Club 3 6 9 4
Farnham Runners 8 2 10 5
Alton Runners 9 7 16 6
Hatch Warren Runners 6 11 17 7
Victory AC 12 9 21 8
Denmead Striders 5 17 22 9
Portsmouth Triathlon Club 15 8 23 10
Hook Runners 14 10 24 11
Petersfield Triathlon Club 9 15 24 11
Hart Road Runners 11 14 25 13
Fleet & Crookham AC 13 13 26 14
Fareham Crusaders RC 7 19 26 14
Stubbington Green Runners 16 12 28 16
Waverley Harriers 18 16 34 17
Sherfield Park Runners 19 18 37 18
Portsmouth Joggers 17 21 38 19
Chineham Park RC 20 20 40 20
Gosport Road Runners 21 22 43 21
Havant AC 23 4 27 22
Cove Joggers 22 23 45 23
 

 

Mens Team Results

Basingstoke & Mid Hants AC 1
Haslemere Border AC 2
Farnham Triathlon Club 3
Liss Runners 4
Denmead Striders 5
Hatch Warren Runners 6
Fareham Crusaders RC 7
Farnham Runners 8
Alton Runners 9
Petersfield Triathlon Club 9
Hart Road Runners 11
Victory AC 12
Fleet & Crookham AC 13
Hook Runners 14
Portsmouth Triathlon Club 15
Stubbington Green Runners 16
Portsmouth Joggers 17
Waverley Harriers 18
Sherfield Park Runners 19
Chineham Park RC 20
Gosport Road Runners 21
Cove Joggers 22
Havant AC 23

Ladies Results

Basingstoke & Mid Hants AC 1
Farnham Runners 2
Liss Runners 3
Havant AC 4
Haslemere Border AC 5
Farnham Triathlon Club 6
Alton Runners 7
Portsmouth Triathlon Club 8
Victory AC 9
Hook Runners 10
Hatch Warren Runners 11
Stubbington Green Runners 12
Fleet & Crookham AC 13
Hart Road Runners 14
Petersfield Triathlon Club 15
Waverley Harriers 16
Denmead Striders 17
Sherfield Park Runners 18
Fareham Crusaders RC 19
Chineham Park RC 20
Portsmouth Joggers 21
Gosport Road Runners 22
Cove Joggers 23
 

Mens Results

1 Duncan Selmes Haslemere Border AC
2 Darrel May Hatch Warren Runners
3 Leo Maliphant Farnham Triathlon Club
4 Tom Harding Basingstoke and Mid Hants AC
5 Hamish Maclean Farnham Runners
6 Damon Howard Portsmouth Triathletes
7 David Reid Liss Runners
8 Ross Partridge Portsmouth Triathletes
9 Paul Mitchinson Victory AC
10 Dave Jarrett Haslemere Border AC
11 Alex Bigg Basingstoke and Mid Hants AC
12 Olly Bradford Haslemere Border AC
13 Max Powell Haslemere Border AC
14 Tony Parker Basingstoke and Mid Hants AC
15 Luke Adderley Fareham Crusaders RC
16 Steve McGeown Hook Runners
17 Mike Newnham Gosport Road Runners
18 George Aspinall Fareham Crusaders RC
19 Tony Watkins Basingstoke and Mid Hants AC
20 Dave Rawlins Hatch Warren Runners
21 Mat Shaylor Basingstoke and Mid Hants AC
22 Alex Hall Alton Runners
23 Michael Harrison Denmead Striders
24 Chris Sandy Stubbington Green Runners
25 Nick Gibbs Cove Joggers
26 James Teuten Liss Runners
27 Andy Turner Liss Runners
28 Chris Furness Hatch Warren Runners
29 Tom Barton Fleet and Crookham AC
30 Will Taylor Portsmouth Joggers
31 Gary Armstrong Denmead Striders
32 Marc Soane Basingstoke and Mid Hants AC
33 Josh Lahiri Petersfield Triathlon Club
34 Rob Day Alton Runners
35 Barny Gray Farnham Triathlon Club
36 Simon Carson-Jones Farnham Triathlon Club
37 Rob Wilson Denmead Striders
38 Nick Green Petersfield Triathlon Club
39 Mike Cathcart Haslemere Border AC
40 Phil Guest Portsmouth Joggers
41 Leighton Jones Petersfield Triathlon Club
42 Aiden Wiffes Farnham Triathlon Club
43 Marty McKinlay Denmead Striders
44 Michael Hill Basingstoke and Mid Hants AC
45 Jeff O'Connor Fleet and Crookham AC
46 Jonny Langley Portsmouth Joggers
47 Bjorn Sprake Fareham Crusaders RC
48 Ian Thompson Basingstoke and Mid Hants AC
49 Tom Frost Liss Runners
50 Charlie Hill-Venning Farnham Runners
51 Osama Baldo Hart Road Runners
52 Owen Jones Victory AC
53 Daniel Bailey Victory AC
54 Chris Goad Chineham Park RC
55 Mark Slaney Basingstoke and Mid Hants AC
56 Nick Tinnins Farnham Triathlon Club
57 John Brimecome Denmead Striders
58 Ged Ruffle Hart Road Runners
59 Andy Hook Alton Runners
60 Alex Radford Hart Road Runners
61 Julian Tasker Waverley Harriers
62 Matt Lovesey Sherfield Park Runners
63 Stuart Haig Farnham Runners
64 Mike Pini Hook Runners
65 Chris Cornwell Denmead Striders
66 Chris Hall Stubbington Green Runners
67 Stu Meadows Hart Road Runners
68 Neil Ambrose Farnham Runners
69 Joe Teal Havant AC
70 Edward Lowman Sherfield Park Runners
71 Roger Gentry Petersfield Triathlon Club
72 Dom Lobo Fleet and Crookham AC
73 Mark Norris Basingstoke and Mid Hants AC
74 Ross MacLagan Hart Road Runners
75 James Rushmere Hook Runners
76 Dave Brown Liss Runners
77 Martin Pegler Fareham Crusaders RC
78 Seb Challen Hatch Warren Runners
79 James Bate Basingstoke and Mid Hants AC
80 Mark Bennion Fareham Crusaders RC
81 Matt Bevan Waverley Harriers
82 Will Moore Hook Runners
83 Charles Ashby Farnham Runners
84 Jamie Kilner-Smith Alton Runners
85 Alistair Smith Alton Runners
86 Rufus Flack Liss Runners
87 Colin Addison Farnham Runners
88 Nick Hitchcock Farnham Runners
89 Nick Woodruff Waverley Harriers
90 Andy Brace Hatch Warren Runners
91 John Collis Liss Runners
92 Ryan Powell Fleet and Crookham AC
93 Dave Hart Hart Road Runners
94 Steve Boulter Cove Joggers
95 Dan Allaway Haslemere Border AC
96 Aaron Pegler Fareham Crusaders RC
97 Simon Burrough Denmead Striders
98 Steven Drysdale Alton Runners
99 Pete Richards Fleet and Crookham AC
100 Richard Wheeler Hart Road Runners
101 David Robbins Petersfield Triathlon Club
102 Richard Heath Hatch Warren Runners
103 David Williams Victory AC
104 Andy Waddington Basingstoke and Mid Hants AC
105 Charles Boffin Hart Road Runners
106 Adrian Lambeth Alton Runners
107 Simon Bacon Stubbington Green Runners
108 Dean Lucas Liss Runners
109 Steve Dilley Stubbington Green Runners
110 John Phillips Farnham Runners
111 Paul Welch Denmead Striders
112 Tom Baker Hart Road Runners
113 Paddy Faulkner Basingstoke and Mid Hants AC
114 James Burnard Waverley Harriers
115 Rob Harrison Basingstoke and Mid Hants AC
116 Gary James Farnham Triathlon Club
117 Graham Collins Hatch Warren Runners
118 Carl Jarmaine Victory AC
119 Pete Bullock Hart Road Runners
120 Matt Smith Fareham Crusaders RC
121 Neil Cameron Portsmouth Triathletes
122 Michal Bursak Chineham Park RC
123 John Filed Denmead Striders
124 John Leonard Hart Road Runners
125 Richard Spandlay Haslemere Border AC
126 John Hill-Venning Farnham Runners
127 Graham Swain Hook Runners
128 Phil Silver Fareham Crusaders RC
129 Michael Harvey Hatch Warren Runners
130 Damon Hope Sherfield Park Runners
131 Daniel Green Portsmouth Triathletes
132 Charlie Barwick Haslemere Border AC
133 Mike Taylor Farnham Runners
134 Neil Kinder Alton Runners
135 Rob Webb Haslemere Border AC
136 Roger Jones Denmead Striders
137 John Parker Stubbington Green Runners
138 Neil Tolfrey Portsmouth Triathletes
139 Dave Eggleton Alton Runners
140 Terry Copeland Farnham Runners
141 Owen Cole Denmead Striders
142 Dave Bradley Jones Portsmouth Triathletes
143 Tim Whishaw Haslemere Border AC
144 Ollie Steele-Perkins Alton Runners
145 Tim Pearce Hook Runners
146 Gavin Booker Gosport Road Runners
147 Steve Bailey Farnham Runners
148 Richard Edmunds Stubbington Green Runners
149 Ben O'Connor Fleet and Crookham AC
150 Justin Clarke Farnham Runners
151 Joe Wiggins Havant AC
152 Dan Marshman Portsmouth Triathletes
153 Don Powell Basingstoke and Mid Hants AC
154 Simon Rimmer Hart Road Runners
155 Ozay Djemal Farnham Triathlon Club
156 Darren Wood Hart Road Runners
157 Adam Harrison Farnham Runners
158 Robert Langley Portsmouth Joggers
159 Paul Simpson Hatch Warren Runners
160 Sam Hidson Hatch Warren Runners
161 Unknown Unknown
162 Kevin Beacon Hatch Warren Runners
163 Peter Healey Basingstoke and Mid Hants AC
164 Steve Clay Liss Runners
165 Dave Newby Waverley Harriers
166 Neil Cunliffe Hart Road Runners
167 Alan Burgess Gosport Road Runners
168 Jonathan Porter Farnham Triathlon Club
169 Gary Lee Waverley Harriers
170 Stuie Lavalette Liss Runners
171 Jack Varderschee Basingstoke and Mid Hants AC
172 Rick Giles Petersfield Triathlon Club
173 Colin Kirby Havant AC
174 Nick Holmes Fleet and Crookham AC
175 Jonathan Read Alton Runners
176 Anthony Crib Hart Road Runners
177 Malcolm Lavery Havant AC
178 Pete Laverder Fleet and Crookham AC
179 Jeff Mitchell Hatch Warren Runners
180 Cameron McKillop Haslemere Border AC
181 Ian Doed Portsmouth Triathletes
182 Mickael Hegesippe Fleet and Crookham AC
183 Steve Wallace Farnham Triathlon Club
184 Del King Denmead Striders
185 Mat Littlejohn Portsmouth Triathletes
186 Jason Scott Hook Runners
187 Gareth Wilson Hook Runners
188 Nick Daran Fleet and Crookham AC
189 Dave Boulter Cove Joggers
190 Sam Perry Portsmouth Triathletes
191 Neil Gwatkin Liss Runners
192 Karl Golder Portsmouth Triathletes
193 Damian Probett Farnham Runners
194 Del Cleverley Hatch Warren Runners
195 Chris Plummer Farnham Triathlon Club
196 Andy Holmes Fareham Crusaders RC
197 Jon Gray Hart Road Runners
198 Gary Edmonds Denmead Striders
199 Steve Bare Farnham Triathlon Club
200 Richard Denby Farnham Runners
201 Gary McCawley Denmead Striders
202 Kelvin Gower Cove Joggers
203 James Loud Sherfield Park Runners
203 Matt Cheyney Denmead Striders
204 Andy Feast Chineham Park RC
206 Adam McCartney Hatch Warren Runners
207 Stuart Hoare Denmead Striders
208 Andy Hartley Fareham Crusaders RC
209 Jamie Jones Fareham Crusaders RC
210 Kevin Abbot Fleet and Crookham AC
211 Tom Geyton Farnham Runners
212 Mark Bancroft Hatch Warren Runners
213 Jim Howard Hatch Warren Runners
214 Terry Healy Victory AC
215 Ali Hardaway Farnham Runners
216 Tom Johnson Hatch Warren Runners
217 Neil Shoesmith Hook Runners
218 Kevin Bye Sherfield Park Runners
219 Mark Cooter Victory AC
220 Dave Bateman Haslemere Border AC
221 Paul Jackson Fareham Crusaders RC
222 Darren Morrish Alton Runners
223 John Cole Portsmouth Joggers
224 Brent Latham Denmead Striders
225 Craig Tate-Grimes Farnham Runners
226 Simon Dobbinson Waverley Harriers
227 Harry Woodroof Denmead Striders
228 Clive Frostick Farnham Runners
229 Richard Bacon Alton Runners
230 John Cowlin Victory AC
231 Jeff Smart Alton Runners
232 Matthew Bailey Chineham Park RC
233 Graham Foden Victory AC
234 Peter Harding Victory AC
235 Neil Masson Fareham Crusaders RC
236 Tony Lavrenson Denmead Striders
237 John Dickenson Haslemere Border AC
238 Ian Jones Portsmouth Joggers
239 Alex Higgis Portsmouth Triathletes
240 Geoff Brown Farnham Runners
241 Bob Cornwell Fleet and Crookham AC
242 Darran Antil Farnham Triathlon Club
243 Mike Osborne Portsmouth Triathletes
244 Peter Murphy Denmead Striders
245 Simon Parker Hatch Warren Runners
246 Graham Cook Hatch Warren Runners
247 Stuart Bamberger Stubbington Green Runners
248 Rom Bernice Stubbington Green Runners
249 Ryan McGreavey Alton Runners
250 Andrew Coomber Hatch Warren Runners
251 Bogdan Stefanescu Chineham Park RC
252 Hugh Bethell Alton Runners
253 Gary Heather Victory AC
254 Mohamed Zahrouni Portsmouth Triathletes
255 Martin Parsons Fareham Crusaders RC
256 Steve Hardy Liss Runners
257 Mark Brady Hatch Warren Runners
258 Dom Nixon Alton Runners
259 Ian Urquhart Alton Runners
260 Phil Rogers Hatch Warren Runners
261 Paul Hazley Fareham Crusaders RC
262 Peter Beachill Victory AC
263 Cliff Pay Liss Runners
263 Graham Clarke Denmead Striders
264 Ian Loader Farnham Runners
266 Dean Conway Gosport Road Runners
267 Malcolm Hagan Victory AC
268 Mike Barrer Gosport Road Runners
269 Brian Fisher Gosport Road Runners
270 Jeremy Rogers Fareham Crusaders RC
271 Ian Hancey Sherfield Park Runners
272 Peter Turnhill Portsmouth Joggers
273 Andrew Glading Waverley Harriers
274 John Hunt Portsmouth Joggers
275 Richard Scrase Alton Runners
276 Mark Walsh Alton Runners
277 Kevin Leighfield Victory AC
278 Steve Cawte Gosport Road Runners
279 Dave Card Haslemere Border AC
280 Steve King Haslemere Border AC
281 Steve Hacker Waverley Harriers
282 Avi Govind Basingstoke and Mid Hants AC
283 Pete Styles Hatch Warren Runners
284 Brian Harris Denmead Striders
285 Steve Till Basingstoke and Mid Hants AC
286 Brian Rees Portsmouth Joggers
287 Bert Shephard Portsmouth Joggers

Ladies Results

1 Kelly Hanvier Stubbington Green Runners
2 Gemma Bigg Basingstoke and Mid Hants AC
3 Becky Pearson Basingstoke and Mid Hants AC
4 Becca Sleap Basingstoke and Mid Hants AC
5 Corin Bearpark Havant AC
6 Denise Sterling Hook Runners
7 Tamara Lake Liss Runners
8 Alice Tansley Farnham Triathlon Club
9 Gabriella Hitchcock Farnham Runners
10 Sian Hawkes Portsmouth Triathletes
11 Becca Fellows Petersfield Triathlon Club
12 Louise Granell Farnham Runners
13 Amber Faull Havant AC
14 Sarah Smith Haslemere Border AC
15 Alex Coomber Liss Runners
16 Donna Reid Haslemere Border AC
17 Kayleigh Copeland Farnham Runners
18 Jackie Lloyd Liss Runners
19 Abby Nadin Hook Runners
20 Issy Peters Haslemere Border AC
21 Jo Gilholm Victory AC
22 Ruth Hayward Hatch Warren Runners
23 Laura De Lisle Alton Runners
24 Gemma Sills Liss Runners
25 Kat Barrett Alton Runners
26 Lisa Hale Fleet and Crookham AC
27 Sarah Swift Victory AC
28 Wendy Kilner-Smith Alton Runners
29 Sam Taylor Farnham Triathlon Club
30 Jodie Joliffe Havant AC
31 Anna Bellamy Basingstoke and Mid Hants AC
32 Tracy Jones Fleet and Crookham AC
33 Penny Abbot Basingstoke and Mid Hants AC
34 Mitch Lloyd Basingstoke and Mid Hants AC
35 Aliy Wilcock Waverely Harriers
36 Mel Seddon Fareham Crusaders RC
37 Linda Tyler Farnham Runners
38 Gail Vickers Portsmouth Triathletes
39 Amie Frayne Sherfield Park Runners
40 Bethan Mose Portsmouth Triathletes
41 Iona Strachan Hatch Warren Runners
42 Katrina Funnell Hart Road Runners
43 Linda Taylor Denmead Striders
44 Daisy McClements Stubbington Green Runners
45 Elaine Liversage Basingstoke and Mid Hants AC
46 Sian Dixon Haslemere Border AC
47 Sue Taylor Farnham Runners
48 Kate Christie Hart Road Runners
49 Vanessa Lowe Alton Runners
50 Lisa Blatherwick Haslemere Border AC
51 Linzi Barnford Farnham Runners
52 Helen Hart Hart Road Runners
53 Daveena Tweed Victory AC
54 Ali Sheltrum Basingstoke and Mid Hants AC
55 Sarah King Portsmouth Triathletes
56 Cat Coveny Basingstoke and Mid Hants AC
57 Lisa Peckover Denmead Striders
58 Nicola Johnston Portsmouth Triathletes
59 Rowena Gallaway Basingstoke and Mid Hants AC
60 Caroline Partner Basingstoke and Mid Hants AC
61 Di Byrne Alton Runners
62 Jane Georghiou Farnham Runners
63 Charlie Gray Farnham Triathlon Club
64 Jane Bradbury Basingstoke and Mid Hants AC
65 Julie Gibbs Cove Joggers
66 Kayleigh Smith Farnham Runners
67 Nicola Stewart Hatch Warren Runners
68 Charlotte Barton Farnham Triathlon Club
69 Karen Dixon Haslemere Border AC
70 Esme Spencer Farnham Triathlon Club
71 Kate Poker Petersfield Triathlon Club
72 Becky Lloyd Hatch Warren Runners
73 Rosie Duke Haslemere Border AC
74 Bianca Junge Alton Runners
75 Claire Bailey Chineham Park RC
76 Elaine Bradshaw Fleet and Crookham AC
77 Sarah Green Waverely Harriers
78 Michelle St Vincent Hook Runners
79 Emily Sturman Haslemere Border AC
80 Rachel Hobday Hatch Warren Runners
81 Abbie Tarrant Alton Runners
82 Kay Copeland Farnham Runners
83 Marissa Luttrell Farnham Runners
84 Lou Morrish Alton Runners
85 Jan Cridland Hatch Warren Runners
86 Gill Iffland Farnham Runners
87 Clare Tillyer Hook Runners
88 Lisa Dom Stubbington Green Runners
89 Mel Kinder Alton Runners
90 Tammy Willis Chineham Park RC
91 Clare Read Alton Runners
92 Helen Boiling Victory AC
93 Tori Shaw Farnham Runners
94 Annette Lee Waverely Harriers
95 Jo Scawn Alton Runners
96 Natasha Barker Hart Road Runners
97 Kathryn Powell Haslemere Border AC
98 Caroline Chalk Alton Runners
99 Vicky Goodluck Farnham Runners
100 Gita Kelsey Fleet and Crookham AC
101 Liza Campbell Hook Runners
102 Sam Goodchild Portsmouth Joggers
103 Ginny Hutchin Petersfield Triathlon Club
104 Joanna Goode Hart Road Runners
105 Karen Masson Alton Runners
106 Holly Yorston Waverely Harriers
107 Helen Collett Farnham Triathlon Club
108 Lisa Hutten Hatch Warren Runners
109 Louise Beaven Liss Runners
110 Kathy Brown Farnham Runners
111 Katie Taylor Portsmouth Joggers
112 Rachael Adderley Fareham Crusaders RC
113 Lauren Philpott Hook Runners
114 Debbie Bye Sherfield Park Runners
115 Jane Allen Farnham Runners
116 Jenny Parks Denmead Striders
117 Maxine Sugg Hatch Warren Runners
118 Linda Radford Hart Road Runners
119 Tamzin Blagborough Hatch Warren Runners
120 Katie Lucas Liss Runners
121 Clair Bailey Farnham Runners
122 Louise Lovesey Sherfield Park Runners
123 Rachel Stock Petersfield Triathlon Club
124 Amanda Muir Farnham Runners
125 Penny Schnabei Farnham Runners
126 Helen Bracey Farnham Runners
127 Alison Yearsley Farnham Runners
128 Clare Welch Denmead Striders
129 Lin Wylie Hatch Warren Runners
130 Helen Varcoe Hook Runners
131 Mandy Keel Farnham Triathlon Club
132 Jane Woodroof Denmead Striders
133 Niki Jarrett Haslemere Border AC
134 Unknown Portsmouth Triathletes
135 Rosie Partridge Portsmouth Triathletes
136 Nicola Anstey Waverely Harriers
137 Katie Hacker Waverely Harriers
138 Fiona Bone Hatch Warren Runners
139 Honor Reader Gosport Road Runners
140 Heather Allen Hart Road Runners
141 Sylvie Cawte Gosport Road Runners
142 Jane Probett Farnham Runners
143 Kerrie Hoyles Hatch Warren Runners
144 Caroline Whiting Denmead Striders
145 Karen Morby Gosport Road Runners
146 Annika Llellyn-Smith Haslemere Border AC
147 Ting Yashu Waverely Harriers
148 Jo Bennion Fareham Crusaders RC
149 Marie Mitchinson Victory AC
150 Emily Parker Alton Runners
151 Rachel Burton Victory AC
152 Sara McRitchie Stubbington Green Runners
153 Gill Thomas Gosport Road Runners
154 Pauline Hamilton Farnham Runners
155 Rachel Greener Waverely Harriers
156 Claire Arnott Farnham Runners
157 Caroline Lawlor Haslemere Border AC
158 Nicky Finemore Gosport Road Runners
159 Nicola Scott Victory AC
160 Karen Cole Portsmouth Joggers
161 Tina Laing Haslemere Border AC
162 Ann-Marie Greenway Haslemere Border AC
163 Tina Harrison Farnham Runners
164 Rachel Jarvis Victory AC
165 Michele Petite Hatch Warren Runners
166 Kerry Irwin Hall Gosport Road Runners
167 Catherine Blake Liss Runners
168 Louise Turner Haslemere Border AC
169 Gill Dicken Portsmouth Triathletes
170 Ann McKenzie-Ayling Hook Runners
171 Tessa Habberley Hook Runners
172 Naomi Holborough Basingstoke and Mid Hants AC
173 Jessica Radford Hatch Warren Runners
174 Verena Hutcheson Hatch Warren Runners
175 Miranda Carrick Gosport Road Runners
176 Julie Leppard Hart Road Runners
177 Netta Howard Hatch Warren Runners
178 Lisa Fixter Hook Runners
179 Sue Barrett Gosport Road Runners
180 Becki White Portsmouth Joggers
181 Jenny Davis Portsmouth Triathletes
182 Fran Marshman Portsmouth Triathletes
183 Julia Revill Denmead Striders
184 Alison Smith Portsmouth Joggers
186 Gizzelle Jones Portsmouth Joggers
186 Georgi Welch Farnham Runners
187 Sandy Jerrin Portsmouth Joggers
188 Marilyn Crocker Victory AC
189 Raman Sangha Victory AC
190 Jacquie Browne Farnham Runners
191 Ali James Chineham Park RC
192 Claire Sharpe Hatch Warren Runners
193 Debbie Winn Portsmouth Joggers
194 Carolyn Wickham Farnham Runners
195 Jackie Wilkinson Farnham Runners
196 Trudi Marshman Portsmouth Triathletes
197 Nicky Jones Portsmouth Joggers
198 Michelle Jones Victory AC
199 Anne Kettles Haslemere Border AC
200 Julie Conway Gosport Road Runners
201 Iiona Duncan Hatch Warren Runners
202 Jane Ladenburger Hatch Warren Runners
203 Anna Samuel Farnham Runners
204 Kate Parry-Shield Farnham Runners
205 Genna Clarke Portsmouth Joggers
206 Donna Langley Portsmouth Joggers
 

Copyright © 2018 Southern Cross Country League. All Rights Reserved.